8.10.2021 12:47

У планах АМПУ створення морського транспортного вузла в Миколаївському регіоні

На форумі New Port України обговорювалося створення морського транспортного вузла в Миколаївському регіоні. Глава АМПУ Олександр Голодницький анонсував присутнім презентацію технічного завдання на створення майстер плану портового транспортного вузла.

 

«Стратегією розвитку ДП «АМПУ» до 2038 передбачене складання великого плану розвитку портів. На теперішній час ми маємо виключно майстер-план порту Південний, але вже в 2021 році проведені торги і розпочато виконання роботи зі складання майстер-плану порту Чорноморськ ,в процесі укладання договір по порту Одеса. На наступному тижні на Раді порту Миколаїв ми презентуємо технічне завдання щодо створення майстер- плану морського портового транспортного вузла Миколаїв, який в себе включає два морські порти з великими перспективами- Миколаїв та Ольвія», – розповів Олександр Голодницький.

 

Відзначимо, що на Раді порту Ольвія вже обговорили та підтримали технічне завдання до формату і змісту майстер-плану. У планах у АМПУ вийти на торги та почати формування майстер-плану Миколаївського транспортного вузла після обговорення даного проекту ще й на Раді Миколаївського порту. Олександр Голодницький особливо підкреслив, що реалізація таких важливих для галузі проектів можлива лише завдяки синергії бізнесу та АМПУ.